دبیرخانه هیأت عالی گزینش

نماینده جدید سازمان امور اداری و استخدامی کشور در هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شد

نماینده جدید سازمان امور اداری و استخدامی کشور در هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شد


تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اسفند 1399 - 9:21

به گزارش روابط عمومی هیأت عالی گزینش در این مراسم که معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل بررسی صلاحیت هیأت عالی گزینش و جمعی از مدیران هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز حضور داشتند، آقای صادقی اشتهاردی معاون توسعه مدیریت و منابع هیأت عالی گزینش در سخنانی با اشاره به رویکرد جدید در هیأت عالی گزینش گفت: در این راستا کارگروهی تشکیل شده تا با دریافت نظرات و پیشنهادات هیأت های مرکزی و بررسی کار کارشناسی زمینه انجام گزینش نوین را فراهم نماییم.

معاون توسعه مدیریت و منابع هیأت عالی گزینش با تشریح فعالیتهای انجام شده هیأت عالی گزینش در سال جاری افزود: نظام جامع آموزش تهیه و ابلاغ شده است که هدف از این اقدام در حوزه های مختلف از جمله وزارت عتف و دانشگاهها، اصلاح ساختار گزینش است.

آقای مقدس مدیرکل تعیین صلاحیت هیأت عالی گزینش نیز در این جلسه با اشاره به برخی از مشکلات مربوط به هسته های گزینش وابسته به وزارت عتف و بازنشسته شدن تعدادی از همکاران گزینشگر، جذب و بکارگیری نیروی انسانی آموزش دیده را امری ضروری دانست.

در ادامه این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آقای دکتر عالمی از خدمات ایشان تقدیر و حجت الاسلام و المسلمین مازنی به عنوان نماینده جدید سازمان امور اداری و استخدامی کشور در هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد مازنی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی است.