دبیرخانه هیأت عالی گزینش

نماینده جدید دستگاه در هیأت مرکزی گزینش وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شد

نماینده جدید دستگاه در هیأت مرکزی گزینش وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شد


تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اسفند 1399 - 9:14

به گزارش روابط عمومی هیأت عالی گزینش در این مراسم که با حضور آقای صادقی اشتهاردی معاون توسعه مدیریت و منابع، آقای مقدس مدیرکل تعیین صلاحیت هیأت عالی گزینش و جمعی از مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، از خدمات آقای گوران تقدیر و آقای سید علیخانی معاون توسعه مدیریت،منابع و امور استانها وزارت صمت به عنوان نماینده جدید دستگاه در هیأت مرکزی گزینش این وزارتخانه معرفی شد.

در این جلسه،آقای صادقی اشتهاردی با تاکید بر اهمیت جایگاه گزینش در دستگاههای دولتی، گفت: با توجه به نقش مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت در فعالیتهای اقتصادی کشور و تامین معیشت مردم، ضرورت بکارگیری افراد متعهد برای خدمت گزاری بیش از پیش احساس می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع هیأت عالی گزینش افزود: هرچقدر رسالت خود را در گزینش، جذب نیرو و تشکیل بدنه دولت به درستی انجام بدهیم، اجرای این رسالت دقیق و نتیجه آن که همان رضایت خدا و مردم است،خواهد بود.

آقای صادقی اشتهاردی در ادامه با اشاره به رویکرد جدید هیأت عالی گزینش برای توسعه امر آموزش و نظارت بر عملکردها گفت: باید علاوه بر تسهیل در گزینش افراد، نظارت دقیق بر دوران خدمت نیروها و خدمت رسانی آنها به مردم، وجود داشته باشد.