دبیرخانه هیأت عالی گزینش

لزوم تداوم مشی برائت در گزینش برای افزایش جاذبه انقلاب اسلامی/ باید به گزینش جدی تر توجه شود
استاندار کرمان:

لزوم تداوم مشی برائت در گزینش برای افزایش جاذبه انقلاب اسلامی/ باید به گزینش جدی تر توجه شود

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه باید در گزینش با مشی برائت حرکت کرد تا جاذبه انقلاب اسلامی بیشتر شود، گفت: در شرایطی که مسئولیت های دولتی زیاد است و بخش زیادی از اقتصاد ما نیز دولتی است، باید به نظارت ها و گزینش ها جدی تر توجه شود.


تاریخ انتشار : شنبه 09 دی 1396 - 14:22

به گزارش روابط عمومی و به نقل از سایت استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی در دیدار با دبیر هیات عالی گزینش کشور افزود: کسانی که امروز مسئولیت پیدا می کنند، فرزندان انقلاب اسلامی هستند و مسئولیت گزینش، تلاش برای کسب صلاحیت های لازم مطابق با نیازهای جامعه است.

وی با تاکید بر اینکه در گزینش باید تعهد، صلاحیت اخلاقی و صلاحیت خانوادگی مورد ارزیابی قرار گیرد، بیان کرد: در بسیاری از کشورها در انتخاب مسئولان و کارکنان به ویژه کسانی که با مردم به صورت مستقیم ارتباط دارند، با ریزبینی های بسیاری اقدام می شود.

استاندار کرمان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه مردم کرمان به زلزله عادت کرده اند، اظهار کرد: دولت های پس از انقلاب اسلامی ایران اقدامات خوبی را در زمینه نوسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی در استان کرمان انجام داده اند.چ

وی گفت: کرمان در حال حاضر در برابر زلزله های 6 ریشتر مقاومت نسبی دارد و ساختمان ها از قدرت نسبی برخوردار هستند.

رزم حسینی با تاکید بر اینکه از هفته گذشته بازسازی مناطق زلزله زده آغاز شده است، بیان کرد: زلزله برخی اوقات خانواده ها را از هستی ساقط می کند و خسارت های جانی، مالی و معلولان و دشواری های زیادی را برجای می گذارد.