دبیرخانه هیأت عالی گزینش

جلسه تکریم و معارفه نماینده هیات عالی گزینش کشور در هیات مرکزی سازمان صدا و سیما

جلسه تکریم و معارفه نماینده هیات عالی گزینش کشور در هیات مرکزی سازمان صدا و سیما


تاریخ انتشار : ﺳﻪشنبه 30 آبان 1396 - 16:50

به نقل از مشاور رسانه و روابط عمومی، جلسه راس ساعت 9 صبح با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در دفتر حجت السلام موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیما و با حضور اسدالله وطنی دبیر هیات عالی گزینش کشور، دکتر طباطبائی نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور و دیگر همکاران و مسئولین برگزار شد. سپس جناب برنا فیروزی دبیر هیات مرکزی گزینش سازمان ضمن خیر مقدم به مدعوین و گزارش مختصری از امور گزینش، از زحمات جناب آقای احمد آقاعسگری در هیات مرکزی تقدیر و تشکر کردند و آرزوی توفیق برای جناب آقای آزادی وفا را داشتند.

اسدالله وطنی ضمن تبریک حلول ماه ربیع  و تشکر از برگزار کنندگان این جلسه، از زحمات و خدمات جناب آقای آقاعسگری کمال تشکر را داشته و توضیح دادند که از تجارب جناب آقاعسگری استفاده خواهیم کرد و از آقای آزادی وفا نیز که قبول زحمت نموده اند از خداوند متعال توفیقات روز افزون را برای ایشان خواستار شدند. در ادامه دبیر هیأت عالی گزینش به علت تنوع مشاغل بسیار در سازمان صدا و سیما دقت را لازمه کار گزینش دانستند چرا که تاثیر رسانه ملی در فرهنگ مردم یک موضوع مشخص و واضح است و اگر قرار باشد ضربه ای به فرهنگ مردم  بخورد شاید از همین رسانه ملی باشد که ما موظفیم بسیار دقت داشته باشیم که این مشکلات بروز ندهد. از این جنبه باید نیروهایی که در این قسمت هامشغول به کار می شوند باید هدف آن سازمان را دنبال کنند و به هیچ وجه خطا نکنند.انتخاب نیروهای اصلح کار گزینش است و اگر تقوا پیشه کنیم خداوند راه را نشانمان خواهد داد چرا که او وعده داده است.آرزوی توفیق برای همه عزیزان در گزینش سازمان و مسئولین را از خداوند متعال خواستارم.

سپس حجت السلام موسوی مقدم سخنان خود را با بخشنامه ای از حضرت امیر مبنی بر ضرر نرسیدن به بیت المال مسلمین آغاز نمودند و ضرر نرسیدن به بیت المال مسلمین را انتخاب اصلح افراد به سازمان ها دانستند.ایشان گزینش را چارچوب نظارت دانسته البته قبل از بکارگیری و خواستار ارزیابی شخص، خویشتن داری، ایمان و تقوای افراد قبل از انتصابات دانستند و گزینش را امری واجب در نظام اسلامی خواندند.