دبیرخانه هیأت عالی گزینش

تودیع و معارفه نماینده وزیر اقتصاد در هیات مرکزی گزینش برگزار شد

تودیع و معارفه نماینده وزیر اقتصاد در هیات مرکزی گزینش برگزار شد

جلسه تودیع و معارفه نماینده وزیر اقتصاد در هیات مرکزی گزینش وزارت خانه انجام شد.


تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آبان 1396 - 11:05

به گزارش روابط عمومی، بهزاد یعقوبی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: در این جلسه که با حضور اسدالله وطنی دبیر هیأت عالی گزینش کشور و مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد دارایی صورت گرفت در ابتدا مسعود کرباسیان از روند گزینش در دستگاه تشکر و خواستار نگاه ویژه گزینش وزارتخانه به جذب و استخدام اول شهرستانی ها شد.

مشاور رسانه و روابط عمومی دبیرخانه هیأت عالی گزینش کشور افزود: کرباسیان در این نشست همچنین عنوان کرد تمام کارها در وزارت اقتصاد نیازمند بررسی دقیق گزینش است و درخواست نمود در صورت امکان گزینش کار خود را با رسیدگی به پرونده های استخدامی شهر های کوچک شروع کند و این موضوع را اولویت کار خود قرار دهد.

وی ادامه داد: وزیر اقتصاد در ادامه ضمن تشکر از زحماتی که در این مدت حجت الاسلام ثقفی نماینده وزیر و دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارتخانه کشیده بود برای وی آرزوی موفقیت کرد، همچنین برای مهدی قدمی (نماینده و دبیر جدید) آرزوی توفیقات در روند کار گزینش در این هیأت را خواستار شد. وی همچنین خواستار سرعت بخشی به کار در جهت جذب نیروهای جوان شد و عنوان کرد نباید بگذاریم خبرهای شفاهی بر روی واقعیت ها سایه بیاندازد.

مشاور رسانه و روابط عمومی دبیرخانه هیات عالی گزینش کشور افزود: مهدی قدمی در حال حاضر معاون منابع انسانی وزارت  می باشد اسد الله وطنی دبیر هیات عالی به بیان دیدگاه های خود پرداختند. وطنی ضمن بیان خاطره ای از خانواده اصیل و شهید پرور دکتر قدمی برای ایشان آرزوی سربلندی و موفقیت در راستای اهداف هیات عالی را خواستار شد و ضمن بیان این موضوع که با دید وسیع به گزینش نگاه شود و زیربال و پر افراد و پرسنل گرفته شود و ساماندهی نیروی انسانی کار جدید دبیر هیأت مرکزی گزینش باشد، برای قدمی آرزوی سربلندی در راستای اهداف گزینش را از خداوند خواستار شد و از زحمات حجت السلام ثقفی نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.